Erazim Milan (Bratislava 1946)
Kontakt No. 1, signováno a datováno vpravo dole tužkou M. Erazim 85, dole uprostřed popsáno tužkou Kontakt No. 1, vlevo dole číslováno tužkou 59/60, barevná litografie/papír, 73 x 56,5 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |